Scroll Top
Naszą siłą jest synergia doświadczenia i kompetencji
Projektujemy dziś z myślą o jutrze
Poznaj zespół Solis Invest
12

GRZEGORZ VIKTOR KRYCHOWSKI

Prezes Zarządu, Asesor BREEAM, Rzeczoznawca Budowlany, Architekt IARP

Spiritus movens

Inwestor i deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem i wieloma realizacjami. Architekt, założyciel i od 28 lat CEO firmy projektowej K&L SMART DESIGN. Laureat wielu konkursów architektonicznych. Rzeczoznawca w specjalności projektowania, planowania, koordynacji i nadzoru nad realizacją procesu inwestycyjnego. Asesor wielokryterialnej certyfikacji budynków BREEAM new construction. Autor predykcji dla rynku nieruchomości na najbliższe lata, prelegent branżowych konferencji i wizjoner. 

Zrównoważone budownictwo i zrównoważony rozwój
98%
Projektowanie architektoniczne
98%
Strategie inwestycyjne
95%
Zarządzanie Przedsiębiorstwem
92%
Rynek nieruchomości
92%
K&L SMART DESIGN Grzegorz Krychowski
&
15
solis team – synergia doświadczeń i kompetencji

Solis Invest został stworzony przez ekspertów i pasjonatów ekologicznego i zrównoważonego podejścia do architektury, budownictwa, zarządzania oraz funkcjonowania człowieka na ziemi.

Oferujemy narzędzia wspierające biznes i instytucje na drodze ku zrównoważonemu funkcjonowaniu i rozwojowi. Audytujemy, certyfikujemy, wykonujemy prace analityczne i specjalistyczne opracowania. Nasza działalność jest efektem wielu lat pracy, zdobywania doświadczeń, ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.

Pracuj z najlepszymi – wybierz Solis Team. 

Architektka z wieloletnim doświadczeniem przy projektowaniu urbanistyki, obiektów użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Wiele projektów, przy których pracowała uzyskało prestiżowe nagrody w konkursach architektonicznych.  Współwłaścicielka pracowni projektowej K&L Smart Design. Asesorka certyfikacji wielokryterialnych BREEAM i propagatorka idei zrównoważonego rozwoju. Autorka audytów dostępności dla osób ze szczególnymi potrzebami.  

12
Małgorzata Przybyła

Wiceprezeska Zarządu, Architektka IARP, Asesorka BREEAM, Visual Artist, Audytorka

Projektowanie
95%
Design i grafika
92%
Zrównoważone budownictwo
90%
koordynacja projektów
85%
Audyty dostępności
84%

Menadżerka, Wspólniczka i członkini zarządu K&L Smart Design oraz Solis Invest. Zawodowo od ponad 10 lat związana z branżą nieruchomości, zrównoważonego rozwoju oraz architektoniczną. W 2019 roku zdobyła uprawnienia asesorki certyfikacji wielokryterialnej BREEAM NC, a w roku 2021 audytorki certyfikacji Zielony Dom. Autorka prospektów informacyjnych oraz studium wykonalności. Zajmuje się wdrażaniem i propagowaniem zasad ESG. Absolwentka m.in. podyplomowych studiów prawno – menadżerkich oraz podyplomowego studium Public Relation na Politechnice Gdańskiej. Obecnie studentka podyplomowych studiów “ESG w praktyce” na SANS. Prywatnie pisarka i podróżniczka prowadzi stronę: OkiemMaleny.pl, gdzie od lat promuje odpowiedzialną i zrównoważoną turystykę.

12
M. Magdalena Krychowska

Wiceprezeska Zarządu Solis Invest, asesorka BREEAM, audytorka systemu Zielony Dom

PR & marketing
95%
kwestie prawno administracyjne
92%
zrównoważony rozwój
90%
ESG & CSR
88%
fotografia
79%

Architekt z długoletnim stażem, doświadczenie zdobywał między innymi w firmie TOOD Architects w Belfaście, specjalizuje się w międzybranżowej koordynacji procesu projektowania. Autor specjalistycznych opracowań projektowych. Współwłaściciel pracowni projektowej K&L Smart Design sp. z o.o. W Solis Invest wspiera nasz zespół swoim doświadczeniem oraz współpracuje przy opracowywaniu strategii termomodernizacyjnych dla obiektów. Czuwa nad poprawnością przyjętych rozwiązań technologicznych w studiach wykonalności oraz due diligence nieruchomości. Wykonuje także analizy chłonności.  

 
12
Mirosław Kowalczyk

Wiceprezes Zarządu, Architekt IARP

Projektowanie
95%
Design i grafika
87%
Zrównoważone budownictwo
82%
fotografia
66%
energia OZE
55%

Audytor energetyczny. Absolwent Politechniki Warszawskiej oraz Gdańskiej. Interesuje się architekturą pasywną, ekologiczną oraz rozwojem zrównoważonym. Jego projekt magisterski pt. „Rola ogrodów działkowych w produkcji żywności w miastach. Koncepcja restrukturyzacji RODu Polanki w Gdańsku” została nagrodzona tytułem roku Politechniki Gdańskiej 2020. W Solis wykonuje audyty energetyczne, charakterystyki energetyczne, w Solis jest liderem działu termomodernizacji obiektów i zwiększenia ich efektywności energetycznej. Specjalizuje się w uzyskiwaniu białych certyfikatów. 

12
Piotr Kowalski

Audytor energetyczny, architekt i Inżynier Środowiska

projektowanie domów pasywanych
95%
Audyty energetyczne
94%
energia OZE
89%
zrównoważone budownictwo
85%
grafika i design
85%

Absolwentka Politechniki Gdańskiej. Jest doświadczoną projektantką, od wielu lat realizuje projekty wnętrz prywatnych, komercyjnych i użyteczności publicznej. Jej ulubione style wnętrzarskie to minimalizm, styl skandynawski oraz loftowy. Uważa, że mniej znaczy więcej. W Solis wykorzystuje swoje umiejętności we wprowadzaniu do wnętrz zasad well beingu. Optymalizuje rozwiązania wnętrzarskie pod kątem ekologii i zrównoważonego rozwoju. Zajmuje się również analityką rynku. 

12
Katarzyna Gumoś

Analityczka, specjalistka od well-being, projektantka wnętrz

projektowanie wnętrz
95%
design i grafika
90%
zrównoważone budownictwo
85%
analityka danych
85%
fotografia
70%

Certyfikowana księgowa z 17-letnim doświadczeniem w branży. Jej zadaniem będzie skupienie się na analizie dla konkretnego projektu. Dzięki jej ogromnemu doświadczeniu oraz umiejętnościom analitycznym, jesteśmy pewni, że przyczyni się do dostarczenia cennych wniosków i danych, niezbędnych dla osiągnięcia sukcesu każdego projektu. Jej profesjonalizm oraz zdolność do wykonywania precyzyjnych analiz stanowią solidną podstawę dla naszej współpracy. Cieszymy się, że dołączyła do naszego zespołu i jesteśmy przekonani, że jej wkład będzie niezwykle cenny dla naszej działalności.

12
Anna Tomaszewska

Analityczka, specjalistka od kwestii finansowych

ordynacja podatkowa
98%
analiza finansowa
97%
wiedza z zakresu zarządzania finansami
92%
umiejętność zarządzania budżetem
95%

35 lat doświadczenia w prowadzeniu własnej kancelarii prawnej, specjalistka od prawa budowlanego i prawa autorskiego. W Solis Invest zajmuje się prawnymi aspektami inwestycji oraz opracowań. 

 
12
Anna Radzymińska

Radczyni prawna

Prawo autorskie
98%
Prawo budowlane
95%
Kodeks spółek handlowych
92%
ustawa deweloperska
85%
Oferty Wspołpracy
Kogo poszukujemy?
Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.