Scroll Top

Solis Equity - Twoja Tarcza przed inflacją

15

Czym jest private equity?

Sposób inwestowania pieniędzy zwany private equity to nabywanie udziałów w spółkach zajmujących się działalnością deweloperską. Dzięki private equity można zacząć inwestować i zarabiać na rynku nieruchomości bez konieczności zakupu konkretnego lokalu, a także posiadając kapitał, który nie jest wystarczający na zakup mieszkania w interesującej nas lokalizacji.  Produkt, który przygotowaliśmy z myślą o inwestorach zainteresowanych ulokowaniem kapitału w nieruchomościach, cechuje:

Zysk jest stały i określony, zostaje on potwierdzony w umowach podpisywanych razem z umową nabycia udziałów w spółce.

Inwestor nabywa udziały w spółce celowej, w której powstaje inwestycja. Nabycie udziałów jest potwierdzone notarialnie. Dodatkowo Inwestor podpisuje umowę odsprzedaży udziałów. Wszystkie warunki są określone w chwili nabycia udziałów. 

Zysk określony jest oddzielnie dla każdej inwestycji na podstawie biznes planu i realnych założeń rynkowych. Inwestycja nie ma charakteru spekulacyjnego i nie jest narażona na pęknięcie bańki spekulacyjnej na rynku. 

Inwestor decyduje ile udziałów w spółce pragnie objąć. Niski próg wejścia w inwestycje pozwala na bezpieczne i komfortowe zapoznanie się ze specyfiką private equity, a także umożliwia ten sposób inwestowania szerokiemu gronu odbiorców. 

Pieniądze pracują dla naszych Inwestorów bezobsługowo – jedyną czynnością jest konieczność pojawienia się u notariusza i wykonanie przelewu. Brak kosztów dodatkowych, a także konieczności obsługi nieruchomości na wynajem. 

porównanie rocznego zysku po opodatkowaniu*

private equity 7,25%
lokata bankowa 5,67%
2 letnie obligacje skarbowe 5.06%
wynajem mieszkania 4,5%

*dane przyjęte na podstawie: rankingów rocznych lokat bankowych dla depozytu o wartości 100.000 zł, informacji o obecnej ofercie obligacji skarbowych oraz z analizy cen wynajmu nieruchomości 

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości Solis Invest?

Zyskowność

Nasze inwestycje to gwarancja pewnego i bezpiecznego zysku dla naszych Inwestorów z segmentu Equity. Pokonaj z nami inflację. 

Jakość

Do realizacji używamy ekologicznych materiałów, jakość potwierdzają certyfikaty zrównoważonego budownictwa

fachowość

Inwestycje opracowane przez zespół specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży nieruchomości

Innowacyjność

Nasze inwestycje to odpowiedź na kryzys klimatyczny i ekonomiczny. Innowacyjne rozwiązania chronią środowisko i portfele klientów.

12

W niedługim czasie egzystować będą nieruchomości bardziej zaawansowane technologicznie, wykorzystujące OZE, oszczędzające wodę, mające niskie koszty eksploatacji.
Świadomość odpowiedzialności za planetę i wyczerpywalności zasobów, wygeneruje zupełnie inne projekty i założenia planistyczne. Współczesne budynki nie będą opłacalne w eksploatacji. Powinny zanikać dachy spadziste i pojawiać się budynki pokryte zielenią, z miejscami rekreacji, uprawami warzyw na dachach, odzyskujące wodę deszczową. Dla oszczędności energii i czasu powstawać będą inwestycje multifunkcyjne, dające szansę na mieszkanie, pracę i interakcje z innymi w tym samym miejscu.
[Grzegorz V. Krychowski]

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.