Scroll Top

nowa jakość na rynku deweloperskim

Jesteśmy odpowiedzią na kryzys ekonomiczny i klimatyczny. Stanowimy synergię wiedzy, doświadczenia i kompetencji.
Witaj w świecie Solis.

Tworzymy nową jakość. Solis to nie jest tylko kolejna firma deweloperska to bezkompromisowa odpowiedź na globalny kryzys ekonomiczny oraz klimatyczny. 

Budujemy lepszy świat bazując na doświadczeniach inwestorów, deweloperów, architektów, inżynierów OZE, rzeczoznawców budowlanych, asesorów BREEAM, audytorów certyfikatu Zielony Dom oraz projektantów wnętrz. Solis to domy jutra. 

0
uzyskanych pozwoleń na budowę
0
obiektów z pozwoleniem na użytkowanie
0
lat doświadczeń na rynku nieruchomości
0
,5
stopnia dzieli nas od katastrofy klimatycznej
Założyciele Solis Invest
K&L SMART DESIGN Grzegorz Krychowski
Grzegorz Viktor Krychowski
Prezes Zarządu

Inwestor i deweloper z kilkunastoletnim doświadczeniem i wieloma realizacjami. Architekt, założyciel i od 28 lat CEO firmy projektowej K&L SMART DESIGN. Laureat wielu konkursów architektonicznych. W portfolio posiada projekty dla takich firm jak: Develia SA, Dekpol, Hampton by Hilton, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Gdańska, B&B hotels, Grupa Dom Development, Grupa Lotos, PEKAO BP, ZUS, LC Corp, Dr. Oetker, Oceanic, Lidl, Grupa Konkret i wiele innych. Rzeczoznawca w specjalności projektowania, planowania, koordynacji i nadzoru nad realizacją procesu inwestycyjnego. Asesor wielokryterialnej certyfikacji budynków BREEAM new construction.

K&L SMART DESIGN Małgorzata Przybyła
Małgorzata Przybyła
Wiceprezeska Zarządu

Architektka z wieloletnim doświadczeniem przy projektowaniu urbanistyki, obiektów użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Uczestniczy w projektowaniu począwszy od fazy wstępnej koncepcji, poprzez projekty budowlane, wykonawcze, aż do projektów wnętrz. Przeprowadza projekty przez procesy administracyjne uzyskiwania decyzji o warunkach zabudowy oraz decyzji o pozwoleniu na budowę. Wiele projektów, przy których pracowała uzyskało prestiżowe nagrody w konkursach architektonicznych. Asesorka certyfikacji wielokryterialnej BREEAM NC. Współwłaścicielka pracowni projektowej K&L SMART DESIGN sp. z o.o.

K&L SMART DESIGN Maria Magdalena Krychowska
Maria Magdalena Krychowska
Wiceprezeska Zarządu

Menadżerka, Wspólniczka i członkini zarządu pracowni architektonicznej K&L Smart Design. Zawodowo od ponad 10 lat związana z branżą nieruchomości i architektoniczną. W 2019 roku zdobyła uprawnienia asesorki certyfikacji wielokryterialnej BREEAM NC, a w roku 2021 uzyskała akredytację jako audytorka certyfikacji Zielony dom. Absolwentka m.in. podyplomowych studiów prawno – menadżerkich oraz podyplomowego studium Public Relation na Politechnice Gdańskiej. Poza branżą nieruchomości pisarka, podróżniczka i blogerka w OkiemMaleny.pl.

K&L SMART DESIGN Mirosław Kowalczyk
Mirosław Kowalczyk
Wiceprezes Zarządu

Architekt z długoletnim stażem, doświadczenie zdobywał między innymi w firmie TOOD Architects w Belfaście, specjalizuje się w międzybranżowej koordynacji procesu projektowania. Współwłaściciel pracowni projektowej K&L Smart Design sp. z o.o

dotychczasowe realizacje naszego zespołu pod marką K&L

NASZ PIERWSZY DOM EKOLOGICZNY - ROK 2010

W 2010 roku rozpoczęliśmy pierwszą przygodę z projektowaniem i budową domu ekologicznego, ale zarazem ekonomicznego zarówno w budowie jak i w eksploatacji. Nasz został doceniony i uznany, zdobył nagrodę tralala

Klienci o nas
Przemysław Przybyła

Modernizacja energetyczna mojego domu przyniosła mi wiele oszczędności. Specjaliści z K&L Smart Design oraz Solis Invest przyjrzeli się każdemu elementowi z osobna i dobrali rozwiązanie optymalne do moich potrzeb. Inwestycja w ekologiczny dom zwraca się w bardzo krótkim czasie, szczególnie w obecnych czasach.

Państwo Kwakwa

W 2018 roku kupiliśmy ekologiczny dom zaprojektowany i zbudowany przez Małgorzatę Przybyłę. Jesteśmy pod wrażeniem jak niedrogie ale sprytnie zaprojektowane i przemyślane rozwiązania mogą wpłynąć na komfort mieszkania, ale także na koszty utrzymania. Polecamy projekty stworzone przez ten zespół. Ekologiczny dom to jedyne rozwiązanie w obecnych czasach.

zapisz się do solislettera
jeśli interesują Cię nasze innowacyjne rozwiązania, chcesz jako pierwszy dowiadywać się o solisowych inwestycjach zostaw nam swój adres e-mail.
Dołącz do świata Solis.
Kontakt
adres

81-850 Sopot, ul. 3 Maja 67 – 69

Telefon

+48 …..

email

biuro@solisinvest.pl

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.