Scroll Top

Mamy rozwiązania na kryzys...

Obniżamy
rachunki

Płacisz zbyt duże rachunki za prąd i ciepło? W Solis Analitics powiemy Ci się jak zmodernizować swój budynek, firmę, hotel, biurowiec, mieszkanie, aby oprzeć się kryzysowi energetycznemu.

Solis - synergia doświadczeń i kompetencji

Breeam
Zielony dom

Jesteś właścicielem obiekt nieruchomości? Potrzebujesz certyfikatu BREEAM NC / In Use lub Zielony Dom? Dobrze trafiłeś, w Solis zajmujemy się certyfikacją wielokryterialną obiektów.

pomnóż
oszczędności

Posiadamy odpowiedź na kryzys ekonomiczny. Zainwestuj środki w Equity i ocal oszczędności przed inflacją. Equity to wygodna i bezpieczna forma inwestowania w nieruchomości.

ekologiczne
inwestycje

Myślisz o energooszczędnym
mieszkaniu, inteligentnym, ekologicznym domu typu smart. Poznaj naszą ofertę budynków oszczędnych i przyjaznych
środowisku.

12

Każdy kryzys jest szansą w przebraniu. Najlepiej świadczą o tym słowa Johna Kennedy’ego: "Napisane w języku chińskim słowo kryzys złożone jest z dwóch symboli. Pierwszy oznacza niebezpieczeństwo 危 , a drugi nowe możliwości 機.” Zespół ekspertów z Solis Invest opracował niezawodne odpowiedzi na obecny kryzys ekonomiczny, energetyczny oraz klimatyczny. Dowiedz się więcej. Wejdź do świata Solis. Solis znaczy Słońce.

Solis Team

Privacy Preferences
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.